PRODUCENT KRZESEŁ:
 
- BIUROWYCH
- HOTELOWYCH
- RESTAURACYJNYCH
- BANKOWYCH
 

AKTUALNOŚCI

2018-05-17
Nowe modele w ofercie.
wiecej »
2018-04-26
 Z przyjemnością zawiadamiamy, ze dzięki głosom oddanym na nasz produkt otrzymaliśmy prestizowe wyróznienie.
wiecej »
2018-03-28
 Od 1 maja br. będą obowiązywały nowe ceny na produkty z naszej oferty.
wiecej »
2018-03-20
Mamy przyjemność poinformować, ze nasze krzesło SIT zostało wyroznione Złotym Medalem.
wiecej »
2018-02-26
Zapraszamy Państwa do Poznania w dnich 6-9 marca. Spotkajmy się na Targach!. 
 
 
 
 
\"\"
wiecej »
2018-01-16
 Mamy przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu 3 nowych tapicerek w ofertcie DrewSystem.
wiecej »
2018-01-04
W zakładce "do pobrania" znajdują się bryły z nowościami jakie wprowadzliśmy w listopadzie 2017 roku.
Zapraszamy!!
wiecej »
2017-11-28
W Warszawie, na skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Alejami Jerozolomskimi znajduję się nowoczesny i jednocześnie ekskluzywny hotel, który właśnie wyremontował część pomieszceń dla gości. Wśród wybranych produktów znalazł się nasz produkt z nowości 2017 - krzesło SIT.
Jego designerski wygląd w połączeniu w wyjątkową wygodą siedzenia zapewni użytkownikom miłe chwile spędzone w hotelowych pokojach.
 
Zdjęcia z realizacji juz wkrótce!
wiecej »
2017-11-13

Krzesła KEDAR z nowej oferty zostały wybrane do nowoczesnego Centrum Konferencyjno Wystawienniczego.

 

 
 
wiecej »
2017-11-10
Od dnia 10.11.2017 tapicerki Harfa i Jaguar są dostępne do wyczerpania zapasów. Powodem jest wycofanie tapicerek przez producenta z produkcji. Szczegółowych informacji udziela Dział Handlowy.
wiecej »
2017-11-09
Mamy przyjemność poinformować, że wprowadzliśmy nowe produkty do naszj kolekcji. Wkrótce nowe katalogi i cenniki znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce "do pobrania".
wiecej »
PARTNERZY
Sprzedaż wyrobów opiera sie na współpracy z firmami dystrybucyjnymi z całej Polski, profesjonalistami posiadającymi rzetelną wiedzę o produktach, kwestii doboru asortymentu, kolorystyki, służącymi pomocą w każdej sytuacji

Nowe modele krzeseł - 2011-01-01

Oferta krzeseł rozszerzona o kilkadziesiąt nowych modeli. Wprowadziliśmy dwie nowe rodziny krzeseł kawiarnianych w wersjach bez/ z podłokietnikiem i hokerów na stelażu  z rurki 15x20mm (retto, dafne) . Krzesła występują w wersji sklejkowej (wood) oraz z nakładkami na siedzisku (wood NS). Możliwość wykończenia w sklejce bukowej, laminacie i okleinie modyfikowanej.

W ofercie zadebiutowały również fotele na płozie metalowej (lucky, hapy) w całości tapicerowane bądź sklejkowe z nakładkami (NS i NC). W fotalach tych istnieje możliwość zastosowania drewnianych bądź tapicerowanych nakładek podłokietników. 

W krzesłach drewnianych oferta wzbogacona o rodzinę vega. Są to ciekawe krzesła bądź ławki 2 i 3 -osobowe nawiązujące linią do istniejących już modeli rodziny hubert, różniące się od nich subtelnym, niskim "podłokietnikiem". Występują w wesji tapicerowanej, sklejkowej i z nakładkami na siedzisku.

Oferta tapicerek została wzbogacona o tkaninę z 1grupy cenowej typu Altara a w laminatach wprowadziliśmy 3 dodatkowe jednolite kolory (czarny, biały i czerwony).